Exekuce
Logo Logo Logo Logo Logo
Žádost o půjčku
Žádost o půjčku
Žádost o půjčku

Situace

Dlužíte peníze, uhání Vás věřitelé a exekutoři?

Vstoupíme do jednání s věřiteli, zajistíme vyčíslení zůstatků Vašich závazků, které následně uhradíme. V případě zajištění závazku nemovitostí podáme návrhy na výmaz omezení z katastru nemovitostí. Vy máte možnost si vybrat, zda poskytnutou zálohu budete splácet v měsíčních splátkách nebo si ji odečteme z následného prodeje nemovitosti.

Je proti Vám vedena exekuce?

Jsou proti Vám vedeny exekuce či soudní spory, dlužíte, nezvládáte půjčky, nevíte už kudy kam? Zahájíme jednání s exekutory (či věřiteli), provedeme důkladnou analýzu všech řízení, která jsou proti Vám vedena, necháme vyčíslit závazky a ty následně uhradíme. Počet exekucí není rozhodující.

Půjčka až 1.000.000,-

Potřebujete rychle peníze? Vyplatíme Vám bezúčelovou půjčku ve výši až 1.000.000,-Kč. Výplatu lze realizovat do tří dnů od dodání podkladů.

Přímý odkup nemovitosti

Máte dluhy, exekuce či jsou proti Vám vedena soudní řízení? Chcete se zbavit všech problémů a začít znovu? Koupíme Vaší nemovitosti (lze i v družstevním vlastnictví). Se získané částky uhradíte všechny své závazky.(c) 2014, Jan Slabý - IT market, All rights reserved.                                      Partnerské weby: Dluhy poradna